Brodzik głęboki półokrągły PAKO 90x90x24 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik głęboki półokrągły PAKO
Brodzik akrylowy prysznicowy półokrągły PAKO stanowi doskonały przykład wysokiej jakości artykułów produkowanych przez naszą firmę. To rozwiązanie gwarantuje pełen komfort i wygodę użytkowników.
W komplecie stelaż/nóżki.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
| Symbol | 00087 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 39,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


