Brodzik kompaktowy asymetryczny ORIS 100 x 80 cm LEWY
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik kompaktowy półokrągły asymetryczny ORIS
Brodziki akrylowe półokrągłe asymetryczne ORIS sprawią, że łazienka będzie nie tylko funkcjonalna, ale i stylowa. Świetnie sprawdzą się również w bardzo dużych wnętrzach zestawione z wanną. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które często preferują szybki prysznic zamiast kąpieli.
W komplecie stelaż/nóżki.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
| Symbol | 00067 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 14 cm |
| Głębokość | 3,5 cm |
| Strona | lewa |
| Typ | kompaktowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kształt | asymetryczne, półokrągłe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


