Brodzik kompaktowy prostokątny GOLIAT 100x90x3 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik kompaktowy prostokątny GOLIAT
| Symbol | 00367 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 14 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Typ | kompaktowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Brodzik akrylowy prostokątny kompaktowy GOLIAT to bardzo elegancki w formie model, który nada Twojej łazience szczególnego wyglądu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych aranżacjach.
W komplecie stelaż/nóżki.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


