Brodzik posadzkowy półokrągły NOWY STYL 90x90x3 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik posadzkowy półokrągły NOWY STYL
Brodziki akrylowe półokrągłe NOWY STYL sprawią, że Twoja łazienka będzie nie tylko funkcjonalna, ale i stylowa. Świetnie sprawdzą się również w bardzo dużych wnętrzach zestawione z wanną. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które często preferują szybki prysznic zamiast kąpieli.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
| Symbol | 00622 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość rantu | 5,5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


