Brodzik posadzkowy prostokątny VEGAR CZARNY 160x80x1,5 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik posadzkowy prostokątny VEGAR CZARNY
Brodzik akrylowy posadzkowy prostokątny VEGAR CZARNY to bardzo elegancki w formie model, który nada Twojej łazience szczególnego wyglądu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych aranżacjach.
W komplecie pokrywa odpływu.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
| Symbol | 00190 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość rantu | 4,5 cm |
| Głębokość | 1,5 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


