Brodzik prostokątny posadzkowy LIDER 90x70x2x4,5 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik posadzkowy prostokątny LIDER
Brodzik akrylowy LIDER nada Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru. Wymiary tych brodzików sprawią, że pod Twoim prysznicem będzie bardzo przestronnie i wygodnie.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
| Symbol | 00267 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 4,5 cm |
| Wysokość rantu | 4,5 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


