Wanna prostokątna INES 160x75 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa INES
Wanna akrylowa INES to wanna dla osób ceniących symetrię, idealnie prostą linię, a przede wszystkim wygodę.
Jej gładka powierzchnia szybko się ogrzewa i utrzymuje temperaturę wody, nie wystudzając jej. Dzięki temu każda kąpiel w tej wannie prostokątnej może zamienić się w długi i relaksujący odpoczynek.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00302 |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 56 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


