Brodzik akrylowy półokragły PAKO 90x90x12 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik półokrągły PAKO
Brodzik akrylowy prysznicowy półokrągły PAKO charakteryzuje się funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem, został wykonany z najwyższej jakości akrylu. To rozwiązanie gwarantuje pełen komfort i wygodę użytkowników.
W komplecie stelaż/nóżki.
| Symbol | 00091 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 26,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Promień | 55 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | półokrągłe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


