Brodzik kompaktowy kwadratowy NOWY STYL 80x80x5 cm POLIMAT
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik kompaktowy kwadratowy NOWY STYL
Brodzik akrylowy NOWY STYL to rozwiązanie dla ludzi ceniących estetykę, którzy wchodząc pod prysznic chcą mieć coś ładnego pod stopami. Spraw sobie prezent i wprowadź NOWY STYL do swojej łazienki.
W komplecie stelaż/nóżki.
| Symbol | 00609 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 16 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | kompaktowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | kwadratowe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


