Brodzik kwadratowy KAREN 70x70x15 cm POLIMAT
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik kwadratowy KAREN
Brodzik akrylowy kwadratowy KAREN to bardzo elegancki w formie model, który nada Twojej łazience szczególnego wyglądu. Idealnie sprawdzi się w łazienkach tradycyjnych, jak również w nowoczesnych wnętrzach i minimalistycznych aranżacjach.
W komplecie stelaż/nóżki.
| Symbol | 00207 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 29,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Typ | pod obudowę |
| Rodzaj dna | ryflowane |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | kwadratowe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


