Brodzik kwadratowy kompaktowy FULL 90x90x5 cm POLIMAT
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik kompaktowy kwadratowy FULL
Brodzik akrylowy kwadratowy kompaktowy FULL doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych aranżacjach.
Brodzik jest zabudowany z 4 stron.
W komplecie stelaż/nóżki.
| Symbol | 00019 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 90 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 14 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Typ | kompaktowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kształt | kwadratowe |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


