Brodzik posadzkowy prostokątny FRESCO połysk 140x100x1,3x2,5 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik posadzkowy prostokątny FRESCO połysk
Brodzik Fresco wykonano z najwyższej jakości materiału Mineral Composite. Trwałość, gładkość, łatwość utrzymania czystości gwarantują komfortowe użytkowanie. Nowy brodzik prezentuje się wyjątkowo!
| Symbol | 00461 |
|---|---|
| Materiał | Mineral Composite |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość rantu | 2,5 cm |
| Głębokość | 1,3 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


