Brodzik posadzkowy prostokątny GOLIAT 120x80x3 cm
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Brodzik posadzkowy prostokątny GOLIAT
| Symbol | 00368 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość rantu | 5,5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Typ | posadzkowy |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Brodzik akrylowy nakładany na posadzkę GOLIAT to rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą zaprojektować prysznic jako naturalne przedłużenie podłogi. Niewysoki rant brodzika jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych aranżacjach.
Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon gratis.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


