Obudowa akrylowa do wanny narożnej asymetrycznej 170 x 110 cm uniwersalna DORA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
| Symbol | 00316 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość obudowy | 55,5 cm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


