Obudowa akrylowa do wanny narożnej symetrycznej 150 x 150 cm UNIWERSALNA STANDARD POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
| Symbol | 00249 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość obudowy | 58 cm |
| Kolor | biały |
| Kształt | symetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


