REGULATOR TEMPERATURY TECH T-9.1 - PRZEWODOWY TYGODNIOWY
Kod produktu: WG.11.0795
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Przesyłki Kurier 20,00 zł
-
Dostawa do punktu 14,99 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
STEROWNIK REGULATOR TEMPERATURY PRZEWODOWY TERMOSTAT POKOJOWY TYGODNIOWY T-9.1 TECH STEROWNIKI
Opis produktu
Regulator temperatury dwustanowy, tygodniowy wyposażony w czujnik temperatury powietrza. Na wyświetlaczu znajdziemy informacje o aktualnej temperaturze, godzinie, trybie działania, dniu tygodnia, nr programu, statusie pracy. Regulator posiada 9 programów ustawień harmonogramu, tryb grzanie lub chłodzenie, program ręczny. Zmiany wartości odbywają się za pomocą przycisków mechanicznych. Ekran LCD z chwilowym podświetleniem. Montaż natynkowy.
Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.
TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Parametry produktu
| Symbol | T-9.1 |
| Zasilanie | 2x AA 1,5V DC |
| Pobór prądu | < 1W |
| Temperatura pracy | 5 ÷ 50°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna otoczenia | < 80%REL.H |
| Komunikacja | przewodowa, dwustanowa |
| Przekaźnik | beznapięciowy |
| Wbudowane czujniki | temperatury powietrza |
| Możliwość podłączenia czujnika temperatury podłogi | NIE |
| Ekran | LCD z chwilowym podświetleniem |
| Klawisze | mechaniczne |
| Max obciążenie przekaźnika | 0,5A |
| Wymiary (szer x wys x gł) [mm] | 157 x 80 x 30 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


