Wanna narożna asymetryczna FRIDA 150x100 cm PRAWA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna FRIDA
Atutem wanny asymetrycznej FRIDA jest stabilna i mocna konstrukcja, idealna równowaga wanny akrylowej dzięki autorskiemu stelażowi poziomującemu oraz forma zewnętrzna wanny narożnej, pozwalająca na ekonomiczną aranżację powierzchni każdej łazienki.
| Symbol | 00975 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość całkowita | 58 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Pojemność | ok. 190 l |
| Strona | prawa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


