Wanna narożna asymetryczna MAREA 150x100 cm LEWA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna MAREA
Atutem wanny akrylowej MAREA jest stabilna i mocna konstrukcja, idealna równowaga wanny narożnej, dzięki autorskiemu stelażowi poziomującemu oraz forma zewnętrzna wanny asymetrycznej, pozwalająca na ekonomiczną aranżację powierzchni każdej łazienki.
| Symbol | 00295 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość całkowita | 57,5 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Strona | lewa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


