Wanna narożna asymetryczna MIKI 145x85 cm LEWA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna MIKI
Wanna narożna asymetryczna MIKI łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność. Gładkie, miłe w dotyku ścianki tej wanny akrylowej są specjalnie wyprofilowane, by zapewnić komfortowe ułożenie ciała w tej wannie asymetrycznej podczas kąpieli.
| Symbol | 00421 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 145 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Wysokość całkowita | 57,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Pojemność | ok. 170 l |
| Strona | lewa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


