Wanna narożna asymetryczna SELENA 150x90 cm PRAWA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna SELENA
Wanna narożna asymetryczna SELENA łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność. Wyjątkowy kształt wanny asymetrycznej pozwala na zamontowanie parawanu nawannowego. Wanna akrylowa szybko się rozgrzewa, długo utrzymuje temperaturę wody i sprawia, że kąpiel jest relaksującym doznaniem.
| Symbol | 00385 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość całkowita | 59 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 170 l |
| Strona | prawa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


