Wanna narożna asymetryczna STANDARD 130 x 85 cm LEWA POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna asymetryczna STANDARD
Wanna akrylowa narożna asymetryczna STANDARD to doskonała alternatywa dla klasycznych wanien prostokątnych i symetrycznych aranżacji łazienkowych. Dzięki wannie narożnej istnieje możliwość złagodzenia charakteru naszej łazienki i wprowadzenia do niej nietypowych, owalnych form.
| Symbol | 00350 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Wysokość całkowita | 53,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Pojemność | ok. 90 l |
| Strona | lewa |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | asymetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


