Wanna narożna symetryczna STANDARD 130x130 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna narożna symetryczna STANDARD
Wanna akrylowa narożna symetryczna STANDARD to wanna, dla osób doceniających wygodę i symetryczne rozwiązania. Wanna narożna szybko się rozgrzewa, długo utrzymuje temperaturę wody i sprawia, że kąpiel w tej wannie symetrycznej jest przyjemnym, relaksującym, doznaniem.
| Symbol | 00219 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Wysokość całkowita | 58 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | symetryczne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


