Wanna prostokątna CLASSIC 130x70 POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa CLASSIC
Wanna akrylowa CLASSIC to pełna gracji i elegancji wanna prostokątna, wykonana z najlepszej jakości akrylu. Jej klasyczny kształt sprawia, że wanna urzeka swoją prostą formą.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00134 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 130 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Pojemność | ok. 90 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


