Wanna prostokątna CLASSIC 180x80 POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa CLASSIC
Wanna akrylowa CLASSIC to pełna gracji i elegancji wanna prostokątna, wykonana z najlepszej jakości akrylu. Jej klasyczny kształt sprawia, że wanna urzeka swoją prostą formą.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00440 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 56 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Pojemność | ok. 213 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


