Wanna prostokątna CLASSIC SLIM 170x75 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa CLASSIC SLIM
Proste linie wanny zmiękczone lekko profilowanymi łukami wewnętrznych oparć dają efekt wizualny
i funkcjonalny. Wannę CLASSIC SLIM wyróżnia niski rant 1,7 cm, dzięki czemu łazienka zyskuje nowoczesny wygląd.
Wanny prostokątne CLASSIC SLIM nie nadają się do montażu z panelami. Wysokość rantu wynosi 1,7 cm.
| Symbol | 00300 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość rantu | 1,7 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Pojemność | ok. 164 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


