Wanna prostokątna ELZA 140x70 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa ELZA
Nowoczesny kształt, ergonomiczna półka stanowią atuty wanny prostkątnej ELZA. Dzięki nim możemy liczyć na komfort, wygodę i funkcjonalność dla całej rodziny.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00017 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Pojemność | ok. 105 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


