Wanna prostokątna LONG 180x80 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa LONG
Wanna akrylowa o najwyższej jakości. Zaletą wanny LONG jest nowoczesna i funkcjonalna forma oraz ponadczasowy wygląd.
Uzupełnieniem tych cech jest doskonała stabilność i równowaga, uzyskana dzięki autorskiemu stelażowi, który usztywnia i utrzymuje wannę w idealnej pozycji.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00429 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 180 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 62 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Pojemność | ok. 210 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


