Wanna prostokątna MEDIUM 190x80 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa MEDIUM
Wanna akrylowa MEDIUM wpisuje się doskonale w przestrzeń łazienek nowoczesnych o minimalistycznym, surowym stylu, jak również tych bardziej tradycyjnych. Oferowana w najbardziej poszukiwanych rozmiarach, będzie idealnym rozwiązaniem do każdej strefy kąpielowej.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00298 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 190 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 58 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Pojemność | ok. 157 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


