Wanna prostokątna MINI 100x65 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna akrylowa MINI
Wanna MINI jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczność i wygodę w jednym. Wanny prostokątne MINI pozwolą się cieszyć komfortem wspaniałych kąpieli nawet w niewielkiej, bądź trudno ustawnej łazience.
Z tego modelu wanny akrylowej będą mogły korzystać zarówno młodsze, jak i nieco starsze pociechy.
| Symbol | 00059 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Pojemność | ok. 58 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


