Wanna wolnostojąca AMONA NEW 150 x 75 cm POLIMAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wanna wolnostojąca AMONA NEW
Wyjątkowa kolekcja wanien akrylowych AMONA NEW stworzona z pasją przez naszych projektantów zaspokaja indywidualny styl Twojego niebanalnego wnętrza.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
| Symbol | 00055 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 61 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


